Tootja: Acer
Mudel: DT.VWNEB.011
EAN: 4711121238260
Acer Veriton X X2690G. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-12700. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel UHD Graphics 770. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Keretüüp: Lauaarvuti. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-12700 |
| Protsessorituumad | 12 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu | 25 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Disain | |
| Keretüüp | Lauaarvuti |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Väljundkanal | Yes |
| Sisendkanal | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 102,5 mm |
| Sügavus | 307,7 mm |
| Kõrgus | 332 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |