Tootja: Acer
Mudel: DT.VWVEG.00B
EAN: 4711121229862
Acer Veriton M M6690G i9-12900 arvuti on kõrge jõudlusega arvuti, mille on mõeldud spetsialistidele. See on varustatud võimsa Intel® Core ™ i9 12. põlvkonna protsessoriga, millel on 16 tuuma, tagades erakordse töötluskiiruse ja efektiivsuse. Maksimaalseks suurendusageduseks on 5,1 GHz ja vahemäluks on 30 MB, mistõttu saab see hõlpsasti hakkama nõudlike ülesannetega.
Sellel lauaarvutil on 16 GB DDR4-SDRAM-mälu, mis tagab sujuva mitmeülesande ja tõhusa jõudluse. Sellel on kahekanaliline mälu ja see toetab kuni 128 GB maksimaalset vahemälu, pakkudes piisavalt ruumi mitme rakenduse samaaegseks töötamiseks.
Mälumaht on Acer Veriton M M6690G arvutil kokku 3000 GB. Sellel on 2000 GB HDD kiirusega 7200 RPM, mis pakub piisavalt ruumi suurte failide ja dokumentide salvestamiseks. Lisaks on sellel 1000 GB SSD ja PCI Express liidesega, mis tagab kiirema andmetele ligipääsu ja parema süsteemi üldise jõudluse.
Sellel lauaarvutil on mitmeid ühendusvõimalusi, sealhulgas Wi-Fi standardid 802.11a / b / g / n / ac / ax ja Ethernet LAN sujuvaks internetiühenduseks. Lisaks on sellel mitu USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 ja USB-C porti mugavate seadmete ühenduste jaoks.
Acer Veriton M M6690G i9-12900 lauaarvutel on must korpus ja seda saab paigutada vertikaalselt, et seda oleks lihtne tööruumi integreerida. See sisaldab hiirt ja klaviatuuri täieliku arvutiseadistuse jaoks.
Graafika jaoks on sellel Intel UHD Graphics 770 integreeritud graafikakaart ja eraldi NVIDIA GeForce RTX 3070 graafikakaart, millel on 8 GB pühendatud mälu. Selle kombinatsioon tagab sujuvad visuaalid ja parendatud mängukogemuse või multimeediaelamused.
Funktsioonide, nagu Enhanced Intel SpeedStep tehnoloogia, Execute Disable Bit ja Intel Virtualization Technology abil, pakub see lauaarvuti edasijõudnud võimeid ja turvaelemente. See on ka ühilduv Windows 11 Pro'ga, pakkudes turvalist ja tõhusat operatsioonisüsteemi professionaalseks kasutamiseks.
Kokkuvõttes on Acer Veriton M M6690G i9-12900 lauaarvuti usaldusväärne ja võimas arvuti, mis on mõeldud spetsialistidele, kes vajavad kõrge jõudlusega arvutit. Olgu tegemist intensiivsete tööülesannete, sisu loomise või mängimisega, see lauaarvuti pakub erakordset kiirust, salvestusmahtu ja graafikatöötlust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Acer Veriton M6690G i9 16 N bk W11P DT.VWVEG.00B | €2751.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-12900 |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 3 TB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | HDD+SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 2 |
| Kõvaketta kogumaht | 2 TB |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 2 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Jah |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Eraldiseisvate graafikakaartide arv | 1 |
| 3 | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 500 W |
| Disain | |
| Keretüüp | Lauaarvuti |
| Toetatud paigutus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C-tüüpi portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Väljundkanal | Yes |
| Sisendkanal | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jah |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x1 pesad | 1 |
| PCI Expressi x16 pesad | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 175 mm |
| Sügavus | 305 mm |
| Kõrgus | 370 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |