Tootja: Acer
Mudel: DT.VQ8EG.019
EAN: 4058154269282
Acer Veriton M M4650G. Protsessori sagedus: 3 GHz, Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-7400. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: HDD, Optilise seadme tüüp: DVD±RW. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 630. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro, Operatsioonisüsteemi arhitektuur: 64-bit. Toiteallikas: 300 W. Toote tüüp: PC. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-7400 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3,5 GHz |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori seeria | Intel Core i5-7400 Desktop Series |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori koodnimetus | Kaby Lake |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| Installeeritud protsessorite arv | 1 |
| Astmed | B0 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Protsessori poolt toetatud ECC | Ei |
| Protsessori poolt toetatud mälu pinge | 1,35 V |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Salvestusseade | HDD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| Installitud kõvaketaste arv | 1 |
| Kõvakettamaht | 1 TB |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 630 |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 64 GB |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1000 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.4 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 5912 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Pakendi sisu | |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Toimimine | |
| Toote tüüp | PC |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 300 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 6 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | Ei |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Yes |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 175 mm |
| Sügavus | 429,5 mm |
| Kõrgus | 376,5 mm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | Jah |
| Thermal solution andmed | PCG 2015C |
| Protsessori kood | SR32W |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Ooterežiim | Jah |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Protsessori ARK ID | 97147 |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Mastaapsus | 1S |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Ei |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | Jah |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | Jah |
| Tõrkevaba protsessor | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |