Tootja: HP
Mudel: 449166-001
EAN: 5711045014734
HP Intel Celeron 440. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori pesa: LGA 775 (Socket T), Protsessori litograafia: 65 nm. Turuosa: Lauaarvuti, Processing Die transistoride arv: 105 M, Kiibi maht: 77 mm²
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Celeron 440 protsessor 2 GHz 0,512 MB L2 | €237.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | 440 |
| Protsessori baassagedus | 2 GHz |
| Protsessorituumad | 1 |
| Protsessori pesa | LGA 775 (Socket T) |
| Protsessori litograafia | 65 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 0,512 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 35 W |
| Protsessori esikülje siin | 800 MHz |
| VID pingevahemik | 1 - 1,3375 V |
| Ühilduv kiibikomplekt | Intel® 3000, Intel 3100, Intel® 3210, Intel® 945G Express, Intel® 945GC Express, Intel® 945GZ Express, Intel® 945P Express, Intel 946PL Express, Intel® G31 Express, Intel® G33 Express, Intel® G35 Express, Intel® G41 Express, Intel® G43 Express, Intel® G45 Express, Intel® G965 Express, Intel® P31 Express, Intel® P35 Express, Intel® P43 Express, Intel® P45 Express, Intel® Q33 Express, Intel® Q35 Express, Intel® Q43 Express, Intel® Q45 Express, Intel® Q963 Express, Intel® Q965 Express |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| Processing Die transistoride arv | 105 M |
| Kiibi maht | 77 mm² |
| Lisavõimalused | |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 60,4 °C |