Tootja: Spin Master
Mudel: 6055514
EAN: 0778988477489
Spin Master 6055514
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
SPIN MASTER GUND Mano pirmasis lokys - mėlynas, 38 cm | €14.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 663 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 343 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 323 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,95 kg |
| Peamise (välis)kesta pakendi tüüp | Kartong |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 778988477489 |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 164 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 59 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Sünteetiline |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 109 mm |
| Sügavus | 89 mm |
| Kõrgus | 371 mm |
| Kaal | 170 g |
| Pakendi sisu | |
| Keeled pakendil | Multi |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Minimaalne tellimiskogus | 6 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Toiteallika tüüp | Ei ole toetatud |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uuendatud |
| Toote tollikood (TARIC) | 9503004100 |
| Impordiriik (ISO 3166-1) | Prantsusmaa |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 109 mm |
| Pakendi sügavus | 89 mm |
| Pakendi kõrgus | 371 mm |
| Pakendi kaal | 170 g |