Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Multifilmitegelane |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Kangas |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Interaktiivne | Ei |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Toetatud keeled | Multi |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735115508 |
| Põhikasti (välimise) laius | 254 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 477 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 294 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,71 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 103100 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 15 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 180 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 8184 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 17613 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 24907 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 9890 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 228,6 mm |
| Sügavus | 114,3 mm |
| Kõrgus | 152,4 mm |
| Kaal | 101 g |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | No point-of-sale warning applicable |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Aasta | 2022 |
| Soovitatav vanus (max) | 168 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 228,6 mm |
| Pakendi sügavus | 114,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 152,4 mm |
| Pakendi kaal | 142,4 g |
| Pakendi ruumala | 3982,0566 cm³ |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |