Tootja: Fisher-Price
Mudel: HHL53
EAN: 0194735070893
Fisher-Price Disney Winnie the Pooh Your Friend Tigger. Toote tüüp: Multifilmitegelane, Soovitatav vanus (min): 1 aasta(t), Interaktiivne, Heli. Aku tüüp: AA. Akud kaasa arvatud
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Multifilmitegelane |
| Toote värv | Must, Oranž, Valge |
| Materjal | Plüüs |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Interaktiivne | |
| Looma tüüp | Tiiger |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Heli | |
| Helirežiimide arv | 30 |
| Toetatud keeled | Prantsuse keel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735070890 |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 580 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,7 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 59200 cm³ |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 28 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 112 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 3791 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 5361 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 5744 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 304,8 mm |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | AA |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Muud funktsioonid | |
| Aasta | 2022 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 304,8 mm |
| Pakendi sügavus | 133,4 mm |
| Pakendi kõrgus | 317,5 mm |
| Pakendi kaal | 507 g |
| Pakendi ruumala | 12909,65 cm³ |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |