Tootja: Spin Master
Mudel: 6055892
EAN: 0778988297490
Spin Master Games 6055892. Soovitatav oskuste tase: Keskmine, Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t). Kaal: 140 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Logistika andmed | |
| Minimaalne tellimiskogus | 4 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 228,1 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 246,1 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 980 g |
| Peamise pakendi netokaal | 699 g |
| Peamise (välis)kesta pakendi tüüp | Kartong |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 180 cm |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav oskuste tase | Keskmine |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 203 mm |
| Sügavus | 127 mm |
| Kõrgus | 267 mm |
| Kaal | 140 g |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusdirektiivi kohane vanuse hoiatus (2009/48/EÜ) | Ei sobi alla 3-aastastele |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 203,2 mm |
| Pakendi sügavus | 108 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 349,3 g |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Toote tollikood (TARIC) | 9504908000 |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Impordiriik (ISO 3166-1) | Prantsusmaa |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uus |