Tootja: SmartGames
Mudel: SG 445
EAN: 5414301523949
SmartGames Apple Twist. Toote tüüp: Board game, Žanr: Hariv, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SmartGames Apple Twist Board game Hariv | €20.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Hariv |
| Mängurežiimid | Üksikmängijale mõeldud |
| Peremäng | |
| Mittevõistluslik mäng | |
| Mängu versioon | |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Väljakutsete arv | 60 tk |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Critical thinking training, Loogilise mõtlemise koolitus, Peenmotoorika treening |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi ruumala | 1800 cm³ |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 350 g |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 320 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 385 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 530 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 24 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 15414301523946 |
| Põhikasti (välimine) maht | 65300 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,3 kg |