Tootja: Magic Puzzle
Mudel: 2007613
EAN: 8712051096292
Magic Puzzle 2007613. Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Intrastati kood | 95049080 |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 8,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 28 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 13 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 890 g |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 8712051096308 |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 560 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 390 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 10,7 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8712051096285 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 144 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Hollandi, Inglise keel, Saksa keel, Prantsuse keel, Hispaania, Itaalia |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 74 g |
| Keeled pakendil | Hispaania, Itaalia, Prantsuse keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |