Tootja: Magic Puzzle
Mudel: 0896142
EAN: 8712051219783
Magic Puzzle 0896142. Tüüp: 3D pusle, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | 3D pusle |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Päritoluriik | Hiina |
| Intrastati kood | 95049080 |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 26,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 25,2 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 14,3 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 1,48 kg |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 8712051576541 |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 540 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 325 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 6,6 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8712051065748 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 48 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Hollandi, Inglise keel, Saksa keel, Prantsuse keel, Hispaania, Itaalia |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi laius | 85 mm |
| Pakendi sügavus | 73 mm |
| Pakendi kõrgus | 156 mm |
| Pakendi kaal | 124 g |
| Keeled pakendil | Hispaania, Itaalia, Prantsuse keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel |