Tootja: Shuttle
Mudel: SH370R6
EAN: 0887993001524
Shuttle XPC cube SH370R6. Keretüüp: Kuup, Toote tüüp: PC Barebone (korpus koos emaplaadiga). Emaplaadi kiip: Intel® H370, Protsessori pesa: LGA 1151 (pesa H4), BIOS-i tüüp: UEFI AMI. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Mälukaardi pesade arv: 4, Maksimaalne sisemälu: 64 GB. Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, Ketta liides: Jada ATA III. Ethernet LAN (RJ-45) pordid: 1. Jahutuse tüüp: Aktiivne. Toiteallikas: 300 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Keretüüp | Kuup |
| Toote värv | Must |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| LED-indikaatorid | HDD, Võimsus |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote tüüp | PC Barebone (korpus koos emaplaadiga) |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Ohutus | ETL, CB, BSMI |
| Sertifikaat | FCC, CE, BSMI, C-Tick, RoHS, ErP |
| Protsessor | |
| Sisseehitatud protsessor | Ei |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| WiFi | Ei |
| LAN-kontroller | Intel® I211 |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | Sisemine toiteallikas |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toiteallikas | 300 W |
| Toimimine | |
| Emaplaadi kiip | Intel® H370 |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® |
| BIOS-i tüüp | UEFI AMI |
| Audioväljundi kanalid | 5.1 kanalid |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Voolujuhe kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Draiverid kaasa arvatud | Jah |
| Kuvar kaasa arvatud | Ei |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Mikrofonisisend | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Toetatud ketaste suurused | 3.5,5.25 " |
| Ketta liides | Jada ATA III |
| Mälu | |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2400,2666 MHz |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 332 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 3,5 kg |
| Pakendi kaal | 4,5 kg |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Optane™ Memory Ready | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |