Tootja: Intel
Mudel: BOXNUC7PJYHN1
EAN: 0675901948074
Intel NUC Kit NUC7PJYHN. Keretüüp: UCFF, Toote tüüp: Mini PC Barebone (korpus koos emaplaadiga). Protsessori pesa: BGA 1090. Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Mälukaardi pesade arv: 2, Maksimaalne sisemälu: 8 GB. Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD, Ketta liides: Jada ATA III. Ethernet LAN (RJ-45) pordid: 1. WiFi-standardid: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Bluetoothi versioon: 5.0
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Keretüüp | UCFF |
| Toote värv | Must |
| Sisse/välja lüliti | |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toote tüüp | Mini PC Barebone (korpus koos emaplaadiga) |
| ARK ID | 214619 |
| Olek | Launched |
| Tooteseeria | Intel® NUC Kit with Intel® Pentium® Processors |
| Toote koodinimetus | JUNE CANYON |
| Protsessor | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® |
| Protsessori mudel | J5005 |
| Protsessori sagedus | 1,5 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 4 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Protsessori võimendussagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| L3-vahemälu | 4 MB |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 10 W |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 38,4 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Gemini Lake |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | Väline vahelduvvooluadapter |
| AC-adapteri väljundpinge | 12-19 V |
| Toimimine | |
| Emaplaadi kujutegur | UCFF |
| Protsessori pesa | BGA 1090 |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Tarbija infrapuna Rx andur | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64 |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 11 (64-bit), Windows 10 (64-bit) |
| Installitud operatsioonisüsteem | |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G157815L2 |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Toetatud RAID konfiguratsioon | N/A |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x4+1x2, 2x1+1x2+1x2, 4x1 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 605 |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| Sisemiste USB 2.0 portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0a |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| SATA III ühenduste arv | 1 |
| USB-portide hulk | 6 |
| Infrapunaliides | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Graafikaväljund | 2x HDMI 2.0a |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5 " |
| Ketta liides | Jada ATA III |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SDXC |
| Mälu | |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| DIMM-pesade arv | 2 |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Mälukanalid | Kolmekanaliline |
| Eemaldatav mälukaardi pesa | SDXC with UHS-I support |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 38,4 GB/s |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2400 MHz |
| ECC | |
| Mitte-ECC | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 111 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Lisavõimalused | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) | |
| Muud funktsioonid | |
| Lisapäised | CEC, 2x USB2.0, AUX_PWR, FRONT_PANEL |
| Alalisvoolu sisendpinge | 12 - 19 V |
| Protsessori ARK ID | 128984 |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| SATA-ühenduste arv | 1 |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'21 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas protsessor | Intel® Pentium® Silver J5005 Processor (4M Cache, up to 2.80 GHz) |