Tootja: ASUS
Mudel: 90MR00I3-M001H0
EAN: 4711081478652
ASUS PN41-BBP131MV. Keretüüp: 0.6 l suurune PC, Toote tüüp: Mini PC Barebone (korpus koos emaplaadiga). Toetatud mälutüübid: DDR4-SDRAM, Mälukaardi pesade arv: 2. Toetatud ketaste tüübid: HDD & SSD. Ethernet LAN (RJ-45) pordid: 1. WiFi-standardid: Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetoothi versioon: 5.0. Toiteallikas: 65 W
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Keretüüp | 0.6 l suurune PC |
| Toote värv | Must |
| Sisse/välja lüliti | |
| Toote tüüp | Mini PC Barebone (korpus koos emaplaadiga) |
| Sertifikaat | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Protsessor | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® Silver |
| Protsessori mudel | N6000 |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 4 |
| Protsessori võimendussagedus | 3,3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| LAN-kontroller | Realtek RTL8125B-CG |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | Väline vahelduvvooluadapter |
| AC-adapteri väljundvool | 3,42 A |
| Toiteallikas | 65 W |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Graafikaadapteri perekond | Intel |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| DC-pistik | |
| Salvesti | |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,M.2 " |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Mälu | |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälukaardi pesade arv | 2 |
| Toetatud mälu taktsagedused | 2933 MHz |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 115 mm |
| Kõrgus | 49 mm |
| Kaal | 700 g |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Ooterežiim | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Toimimine | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |