Tootja: Viewsonic
Mudel: VX2785-2K-MHDU
EAN: 0766907003932
Viewsonic VX Series VX2785-2K-MHDU. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Мониторы ViewSonic VX2785-2K-MHDU - OReol.eu | €347.00 |
|
eltek.lv |
Monitor ViewSonic VX2785-2K-MHDU | €375.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 2560 x 1440 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 80000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 16 - 112 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 40 - 75 Hz |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68,6 cm |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 102 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star 8.0, CEC, NRCan, MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, VCCI, PSE |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 60 ° |
| Kaldenurk | -3 - 21 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 14 |
| Isehäälestuv | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI, USB tüüp-C |
| Toiteadapter kuulub komplekti | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 250 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 446 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,3 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,4 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 125 mm |
| Pakendi kõrgus | 438 mm |
| Pakendi kaal | 6,9 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 24 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 24,5 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 25 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 19 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |