Tootja: Viewsonic
Mudel: VX2418C
EAN: 0766907016345
Vaadates Viewsonic VX Series VX2418C PC lamekuvarit, ei jäta see sind külmaks. See 61 cm (24") suuruse ekraaniga lamekuvar pakub sulle kvaliteetset vaatamiskogemust ja täpset värviedastust.
Sellel LCD-tehnoloogiaga ekraanil on 1920 x 1080 pikslit, mis tagab selge ja terava kujutise. VA paneel võimaldab sul nautida suurepärast vaatenurka ja heledust, samal ajal kui peegeldumisvastane ekraan tagab, et su ekraanil ei oleks soovimatuid peegeldusi.
Reaktsiooniaeg on vaid 1 ms, mis tagab terava pildi ja sujuva liikumise. Maksimaalne värskendussagedus on 165 Hz, mis annab sulle võimaluse mängida mänge ilma häirivate ekraanilagunemisteta.
See PC lamekuvar on varustatud HDMI-portidega, mis võimaldab sul ühendada mitu seadet samal ajal. Lisaks on sellel ka DisplayPort, et saaksid ühendada ka teisi seadmeid.
Võimsustarve on madal, vaid 23 W, mis aitab säästa energiat. Energiatõhususe klass on E, mis näitab, et see ekraan on säästlik.
VESA-paigaldusliidesed tagavad, et saad selle lihtsalt oma soovitud seadmega ühendada. Lisaks on sellel sisseehitatud kõlarid, et saaksid nautida heli ilma täiendavate kõlariteta.
See lamekuvar on stiilse musta värvusega ja sellel on elegantne disain. Koos alusega on see 3,1 kg kaaluv ja mõõtmetelt 539,8 x 427,9 x 208,7 mm.
Kõik need omadused koos AMD FreeSync-iga teevad Viewsonic VX Series VX2418C PC lamekuvari suurepäraseks valikuks, kui soovid kvaliteetset vaatamiskogemust ja usaldusväärset toodet.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Viewsonic VX Series VX2418C 24" LCD 1 ms Noir | €132.34 |
|
www.ldlc.com |
ViewSonic 23.6" LED - VX2418C | €139.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 61 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Paneeli tüüp | VA |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani kuju | Lame |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Pikslitihedus | 0,0905 x 0,272 mm |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | Jah |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 539,8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 208,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 427,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,1 kg |
| Ergonoomika | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 17 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 23 W |
| Elektritarbimine (max) | 25 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Aktiivne kuvaala (laius x kõrgus) | 521,4 x 293,3 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |