Tootja: Viewsonic
Mudel: VP2768-4K
EAN: 0766907000832
Viewsonic VP Series VP2768-4K. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Viewsonic VP Series VP2768-4K LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliä 4K Ultra HD Musta | €679.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | AH-IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 2160, 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1300:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,155 x 0,155 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 136 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 24 - 75 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68,5 cm |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 75 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2a |
| Mini DisplayPort arv | 1 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| AC (toide) sisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | cTUVus, FCC-B, Mexico CoC, Mexico Energy |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 120 ° |
| Kaldenurk | -5 - 21 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 14 |
| Isehäälestuv | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Mini DisplayPort, USB |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 215 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 541 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,9 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,3 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 35,3 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 720 mm |
| Pakendi sügavus | 460 mm |
| Pakendi kõrgus | 268 mm |
| Pakendi kaal | 10,1 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 21 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 46 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 29 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |