Tootja: Viewsonic
Mudel: VA2715-2K-MHD
EAN: 0766907014662
Viewsonic VA2715-2K-MHD. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Viewsonic VA2715-2K-MHD PC lamekuvar 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikslit Quad HD LED | €178.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 2560 x 1440 |
| Toetatud videorežiimid | 1440p |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 50000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 15 - 120 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 24 - 75 Hz |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 104 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Toimimine | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Audioväljund | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 205 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 456 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3.6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,3 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,1 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 688 mm |
| Pakendi sügavus | 128 mm |
| Pakendi kõrgus | 448 mm |
| Pakendi kaal | 5 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 29 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 31 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |