Tootja: Viewsonic
Mudel: VA1655
EAN: 0766907013795
Viewsonic VA1655. Ekraani diagonaal: 40,6 cm (16"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 7 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 40,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 7 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 800:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 50000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16.2 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,179 x 0,179 mm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 15 - 82 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 50 - 75 Hz |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 64 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 45 protsenti |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 0,8 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Mini HDMI portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 x 3.5 mm |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Toimimine | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10 certified macOS tested |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 359 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 17 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 277 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 35,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 1,7 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 22,7 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 700 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 430 mm |
| Pakendi sügavus | 72 mm |
| Pakendi kõrgus | 384 mm |
| Ergonoomika | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Pöörlemistelg | |
| Kaldenurk | 30 - 53 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Elektritarbimine (max) | 7,3 W |
| Toite tüüp | Vahelduvvool |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |