Tootja: Viewsonic
Mudel: TD3207
EAN: 0766907010466
Viewsonic TD3207. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani heledus: 450 cd/m², HD tüüp: Full HD. Klaasi paksus: 3 mm, Pinna kõvadus: 7H, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP54. Puutetehnoloogia: Mitmikpuude, Puutetundlik tehnoloogia: Mahtuvustajur. Energiatõhususe klass (SDR): E, Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta: 25,8 kWh, Toite tüüp: Vahelduvvool. Sertifikaat: Regulations: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
ViewSonic TD3207, 81,3 cm (32"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms | €1007.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani heledus | 450 cd/m² |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Paneeli tüüp | VA |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Kõrgsageduse määr | 60 Hz |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 47 - 75 Hz |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 50000000:1 |
| LED-tagantvalgustus | |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 15 - 73 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 47 - 75 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 73 kHz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Pikslitihedus | 0,364 x 0,364 mm |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Toimimine | |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundlik tehnoloogia | Mahtuvustajur |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 10 |
| Kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 25,8 kWh |
| Toite tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 43 W |
| Elektritarbimine (max) | 45,5 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | Regulations: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 74,7 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 45,1 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 6,4 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 12,8 kg |
| Laius (koos alusega) | 747 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 451 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 64 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 12,8 kg |
| Disain | |
| Klaasi paksus | 3 mm |
| Pinna kõvadus | 7H |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP54 |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 863 mm |
| Pakendi sügavus | 577 mm |
| Pakendi kõrgus | 163 mm |
| Pakendi kaal | 15,5 kg |