Tootja: Viewsonic
Mudel: XG251G
EAN: 0766907012958
Viewsonic Elite XG251G. Ekraani diagonaal: 62,2 cm (24.5"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Viewsonic Elite XG251G tietokoneen litteä näyttö 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pikseliä Full HD LED Musta | €765.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 62,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 120000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 360 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,283 x 0,28 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 250 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 360 Hz |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 78 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 99 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Mängurežiim | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 3 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | cTUVus, FCC-B, ICES003, CEC, NRCan, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA, BSMI, RCM, GEMS, CCC, China RoHS, China Energy Label |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -60 - 60 ° |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | DisplayPort, USB A-tüübi üleminek USB B-tüübile |
| Toiteadapter kuulub komplekti | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 558 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 248 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 522,7 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 55,8 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,7 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 35,5 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 663 mm |
| Pakendi sügavus | 265 mm |
| Pakendi kõrgus | 500 mm |
| Pakendi kaal | 10,2 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 35 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |