Mudel: LS32A600NAUXEN
EAN: 8592978510763
Samsung ViewFinity LS32A600NAUXEN. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Wide Quad HD, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
azerty.nl |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 69,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,2 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 99 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Jah |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB-jaoturi versioon | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | -30 - 30 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -2 - 92 ° |
| Kaldenurk | -2 - 25 ° |
| Pildi kuvamine pildis | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, USB |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 716,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 211,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 580,5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,9 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 716,2 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 41,3 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 424,7 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 800 mm |
| Pakendi sügavus | 511 mm |
| Pakendi kõrgus | 171 mm |
| Pakendi kaal | 9 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 32 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 54 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |