Mudel: LS32BM80PUUXEN
EAN: 8592978427658
Kogemus ennenägematust pildikvaliteedist ootab teid Samsung S32BM80PUU 81.3 cm (32") 4K Ultra HD LCD arvutimonitoril. 3840 x 2160 pikslilahutuse ja 3000:1 kontrastsusega tulevad kõik detailid täiusliku selguse ja täpsusega ellu. Varustatud VA paneelitehnoloogiaga, pakub see monitor laia vaatenurka (178 kraadi nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt), tagades, et värv püsib samana igas vaatenurgas. Monitori 16:9 kuvasuhe ja 4 ms reaktsiooniaeg tagavad, et ekraan püsib ka kõige nõudlikumate rakenduste korral täiesti järgi.
Samsung S32BM80PUU multimeediavõimalused hõlmavad HDR10 Plus tuge erakordse vastanduse ja värvitõepärasuse saavutamiseks mängude ja filmide jaoks, samas kui kõrge värskendussagedus 60 Hz tagab sujuva ja häireteta kogemuse. Monitor on Wi-Fi ja Bluetoothi võimekusega mugavaks ühenduseks ning sellel on mitmesugused liidesed, sealhulgas HDMI, HDCP ja USB 3.2 Gen 1.
Pakend sisaldab AC-, HDMI- ja USB-kaableid. Monitori energiatõhusus on hinnatud A-st kuni G-ni, tavapärane energiatarve on umbes 40W ja ooterežiimi energiatarve on 0,5W. Sobib Tizeni opsüsteemiga, see monitor omab ka sinise tule tehnoloogiat ja vilkumisvaba tehnoloogiat silmade mugavaks kasutamiseks. Kõik on turundatud "nutikana" ja elegantses roosa-valges disainis, mis sobib igasse töökeskkonda.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
tietokonekauppa.fi |
Samsung S32BM80PUU 32 3840 x 2160 Micro HDMI USB-C 60Hz pink | €751.50 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1 miljard värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 69,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,2 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB tüüp-C |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 65 W |
| HDMI | |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Micro-HDMI pesade arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Nutikas |
| Toote värv | Roosa, Valge |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Toimimine | |
| Kiirlaadimine | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Mängurežiim | |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 713,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 203,8 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 575,2 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,7 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 71,3 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 2,23 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 41,9 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 798 mm |
| Pakendi sügavus | 124 mm |
| Pakendi kõrgus | 568 mm |
| Pakendi kaal | 9,4 kg |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Kaldenurk | -2 - 15 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 75 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 40 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |