Tootja: Samsung
Mudel: LS27F350FHU
EAN: 0798334306294
Samsung S27F350FHU. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LCD. Reaktsiooniaeg: 4 ms. Kontrastisuhe: 700:1. Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | PLS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| DDC/CI | |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| 3D-ühilduvus | |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Mängurežiim | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -1 - 22 ° |
| LED-indikaatorid | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Kiirstardi juhend | |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 626,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 247,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 462,4 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,8 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 62,6 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 8,83 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,5 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 441 mm |
| Pakendi kõrgus | 165 mm |
| Pakendi kaal | 6,5 kg |
| Kasutusjuhend CD-ROM-il | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 24 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 24 W |
| Elektritarbimine (max) | 25 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Väline toiteadapter | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LCD |
| Sisse/välja lüliti | |
| Energiatarve (DPMS) | 0,3 W |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Virvendusvaba | |
| Kontrastisuhe | 700:1 |
| Ökorežiim | |
| Samsung Eye Saver Mode | |
| Samsung Magic Function | MagicBright, MagicUpscale |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |