Mudel: LS27AG500NU
EAN: 8806092252110
See mänguri monitor toetab kuni 165 Hz värskendussagedust, võimaldades kiiret mängimist minimaalse hüplemise ja stutter'ita. Samuti on see varustatud NVIDIA G-Synci ja AMD FreeSynci tehnoloogiaga, pakkudes sujuvat ja pisaravaba mänguelamust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors Samsung Odyssey G5 LS27AG500NUXEN 27" | €351.00 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1 miljard värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -2 - 92 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30 ° |
| Kaldenurk | -2 - 22 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 247 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 570,5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,4 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 9,15 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 37,5 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 684 mm |
| Pakendi sügavus | 467 mm |
| Pakendi kõrgus | 173 mm |
| Pakendi kaal | 8 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 30 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 50 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 48 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |