Mudel: LC27G55TQBUXEN
EAN: 8806094651317
Samsung Odyssey C27G55TQBU on 27-tolline arvutimonitor, mis pakub muljetavaldavaid visuaale. Ekraani eraldusvõime on 2560 x 1440 pikslit laias Quad HD formaadis, tagades selge ja terava pildi. VA-paneel koos LED-tehnoloogiaga tagab suurepärase kuvandi, samas kui kumer ekraanidisain parandab vaatamiskogemust. Monitoril on maksimaalne värskendussagedus 144 Hz, tagades sujuva mängu kiirete stseenide ajal.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors Samsung Odyssey G5 27" | €252.00 |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Jah |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Mängurežiim | Ei |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2500:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega DCR |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68 cm |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| DVI-port | Ei |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Ei |
| Pöörlemistelg | Ei |
| Pööratav | Ei |
| Kaldenurk | -2 - 18 ° |
| Pildi kuvamine pildis | Ei |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 616,6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 272,6 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 477,4 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,2 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 614,6 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 120 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 382,8 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 679 mm |
| Pakendi sügavus | 438 mm |
| Pakendi kõrgus | 193 mm |
| Pakendi kaal | 6,1 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 24 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 47 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 24 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |