Tootja: Samsung
Mudel: LU32E85KRS/EN
EAN: 5415247057420
Samsung LU32E85KRS. Ekraani diagonaal: 80 cm (31.5"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG UE850 SERIES U32E850R | €1331.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 80 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | PLS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 69,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,2 cm |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Mini DisplayPort arv | 1 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -1,5 - 91,5 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -25 - 25 ° |
| Kaldenurk | -5 - 22 ° |
| Pildi kuvamine pildis | |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 740,3 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 278,6 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 493,5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 9,61 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 74 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,77 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 44 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 821 mm |
| Pakendi sügavus | 352 mm |
| Pakendi kõrgus | 576 mm |
| Pakendi kaal | 13,6 kg |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | B |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |