Samsung LS32BM701UPXEN PC lamekuvar 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LCD Valge
Tootja: Samsung
Mudel: LS32BM701UPXEN
EAN: 8592978449414
Samsung LS32BM701UPXEN. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 2.0. VESA paigaldamine. Toote värv: Valge
Kauplus Pealkiri Hind
tietokonekauppa.fi
tietokonekauppa.fi
Samsung S32BM701UP 32 3840 x 2160 HDMI USB-C 60Hz €502.20
Meie kasutajate tagasiside toote kohta
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
Loading chart...
Tooteinfo
Ekraan
Ekraani diagonaal 81,3 cm
Ekraani resolutsioon 3840 x 2160 pikslit
Loomulik kuvasuhe 16:9
Ekraani tehnoloogia LCD
Puutetundlik ekraan
HD tüüp 4K Ultra HD
Paneeli tüüp VA
Ekraani heledus (tavaline) 300 cd/m²
Reaktsiooniaeg 4 ms
Ekraani kuju Lame
Kontrastsustase (tüüpiline) 3000:1
Maksimaalne värskendussagedus 60 Hz
Vaatenurk, horisontaalne 178 °
Vaatenurk, vertikaalne 178 °
Ekraani värvide arv 1 miljard värvi
Vaatamissuurus, horisontaalne 69,7 cm
Vaatamissuurus, vertikaalne 39,2 cm
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) 80 cm
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia High Dynamic Range 10 (HDR10)
Pesad & liidesed
Sisseehitatud USB-jaotur
USB-jaoturi versioon 2.0
USB A-tüüpi allavooluportide arv 3
USB C-tüüpi allavooluportide arv 1
HDMI
HDMI-portide arv 2
HDMI-versioon 2.0
Kõrvaklapi väljund
HDCP
HDCP versioon 2.2
Disain
Turu positsiooneerimine Nutikas
Toote värv Valge
Hoidja värv Valge
Multimeedia
Sisseehitatud kõlar(id)
Sisseehitatud kaamera
Ergonoomika
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed 100 x 100 mm
Seinale kinnitatav
Kõrguse reguleerimine
Kaldenurk -2 - 22 °
Kalde reguleerimine
Toimimine
ConnectShare (USB)
Võbelust ärahoidev tehnoloogia
Helipeegeldus
Ekraanipeegeldus
Mängurežiim
Rakenduse SmartThings tugi
Töötab rakendusega Samsung Bixby
Puudutage vaadet
Nutirežiimid Mäng
Videoäpid Netflix, Samsung TV Plus, YouTube
AirPlay-funktsioon
Pakendi sisu
Kaasas alus
Kaablid kaasa arvatud AC, HDMI
Kaugjuhtimispult on nõutud
Toitekaabli pikkus 1,5 m
Kaal ja mõõtmed
Laius (koos alusega) 716,1 mm
Sügavus (koos alusega) 193,5 mm
Kõrgus (koos alusega) 517 mm
Kaal (koos jalaga) 6,8 kg
Laius (ilma aluseta) 716,1 mm
Sügavus (ilma aluseta) 41,8 mm
Kõrgus (ilma aluseta) 424,5 mm
Kaal (ilma aluseta) 5,7 kg
Pakendi andmed
Pakendi laius 842 mm
Pakendi sügavus 133 mm
Pakendi kõrgus 487 mm
Pakendi kaal 8,7 kg
Võimsus
Energiatõhususe klass (SDR) G
Energiatõhususe klass (HDR) G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta 33 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta 57 kWh
Võimsustarve (tüüpiline) 33,2 W
Võimsustarve (ooterežiim) 0,5 W
Elektritarbimine (max) 150 W
AC-sisendpinge 100 - 240 V
Energiatõhususe skaala A-st G-ni
Võrgustumine
WiFi
WiFi-standardid Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetoothi versioon 5.2
Töötingimused
Kasutamistemperatuur (T-T) 10 - 40 °C