Tootja: Samsung
Mudel: LS32A800NMU
EAN: 8806092068490
Samsung LS32A800NMUXEN on suurepärane arvutimonitor, mis ühendab endas stiili ja funktsionaalsuse. Sellel on muljetavaldav 81,3 cm (32-tolline) diagonaal ja maksimaalne eraldusvõime 3840 x 2160 pikslit. Tänu laiale vaatenurgale nii horisontaalselt kui vertikaalselt, saate nautida immersiivset vaatamiskogemust igast vaatenurgast. Reaktsiooniaeg 5 ms tagab sujuvad visuaalid ka kõige keerulisemates stseenides.
Samsung LS32A800NMUXEN monitoril on stiilne ja õhuke disain mustas viimistluses, mis sobib ideaalselt mistahes tööruumi interjööriga. See on varustatud kallutus- ja pöördenurga reguleerimisega, et saaksite monitori kergesti seadistada vastavalt oma vajadustele. Lisaks on võimalik monitori paigaldada VESA paigaldusliidestega.
See monitor on varustatud HDMI- ja DisplayPort-ühendustega, kõrvaklapi väljundiga ning sisseehitatud USB-jaoturiga. Tarkvaralised seaded mängimiseks ja fototöötluseks on saadaval Smart Modes funktsioonide kaudu.
Samsung LS32A800NMUXEN on energiatõhususe klassiga G (SDR) ja D (HDR), ning tarbib väljalülitatud olekus vaid 0,3 W ja ooterežiimis 0,5 W. Monitori kaal on vaid 7 kg ning selle pakkemõõdud on 511 x 171 x 800 mm (L x K x S). Toote komplekt sisaldab AC-, HDMI- ja USB-kaableid, mis teeb seadistamise kiireks ja lihtsaks. Tõstke oma tööviljakus uuele kõrgusele Samsung LS32A800NMUXEN monitoriga.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors Samsung LS32A800NMUXEN 32" | €477.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2500:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -2 - 92 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30 ° |
| Kallutatav | |
| Kaldenurk | -2 - 25 ° |
| Toimimine | |
| Nutirežiimid | Mäng, Foto |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 716,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 211,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 580,4 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 71,6 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4,13 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 42,5 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 800 mm |
| Pakendi sügavus | 511 mm |
| Pakendi kõrgus | 171 mm |
| Pakendi kaal | 9,1 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | D |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 37 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 51 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |