Mudel: LS27R350FHU
EAN: 8806090191121
Naudi kristallselgeid ja värvikaid pilte monitori muljetavaldava 1000:1 kontrastsuse suhte ja 72% -lise värvigamma abil. Mega kontrast dünaamilise kontrastsuse suhte turunduslik nimi toetab veelgi suurepärast pildikvaliteeti. Monitori 5-ms reageerimisaeg ja maksimaalne värskendussagedus 75 Hz tagavad sujuva ja katkematu ülemineku kaadrite vahel, mis teeb selle ideaalseks mängudeks ja kõrge liikumisega videote vaatamiseks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors Samsung LS27R350FHUXEN 27" | €171.00 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 29,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Kaldenurk | -2 - 22 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 611,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 250,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 463 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4.5 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5,13 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 715 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 455 mm |
| Pakendi kaal | 6 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 22 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 22 W |
| Elektritarbimine (max) | 25 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |