Mudel: LS27A60PUUUXEN
EAN: 8806092195950
Kui otsid suurepärast arvutimonitori professionaalseks või isiklikuks kasutamiseks, siis Samsung LS27A60PUUUXEN on õige valik. Sel 68,6 cm (27") monitoril on Quad HD resolutsioon (2560 x 1440 pikslit), mis tagab teravad ja erksad pildid suurema detailitaseme ning lai vaatenurk (178° nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt) tagab ühtlased värvid ja erksad pildid.
Monitori ergonoomikaga saate reguleerida kõrgust, kaldenurka, pööramist ja pöörlemist, võimaldades kasutajal maksimaalset mugavust eelistatud vaatenurga leidmisel. Monitor sobib ideaalselt ettevõtlus- ja kodukeskkondadele, on musta värvi, omab TÜV sertifikaati ja vastab Energy Star nõuetele. See on ka VESA kinnitusega (100 x 100 mm) ning kõrgusreguleerimisvahemik 12 cm võimaldab ekraani mugavalt soovitud kõrguseni seada.
Monitor on energiasäästlik, sellel on suurepärane energiatõhususe klass E (SDR) ja G (HDR), tarbides ainult 21 kWh energiat (SDR) 1000 tunni jooksul. AC (toite) sisend kaasas ning sellel on võimsustarve 21 W (tüüpiline) ja väljalülitatud režiimis vaid 0,3 W.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 5 ms |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Mängurežiim | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 3 |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| USB Power Delivery kuni | 90 W |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| AC (toide) sisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Esiraami värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | TÜV |
| Vastavus harustandarditele | Energy Star |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -2 - 25 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30 ° |
| Kaldenurk | -2 - 25 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI, USB tüüp-C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 615,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 196,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 551,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,7 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4,27 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36.8 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 722 mm |
| Pakendi sügavus | 432 mm |
| Pakendi kõrgus | 189 mm |
| Pakendi kaal | 9,5 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 21 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 32 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 21 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |