Mudel: LS24C430GAUXEN
EAN: 8806095057262
Samsung LS24C430GAUXEN. Ekraani diagonaal: 61 cm (24"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.0. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Jah |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Mängurežiim | Jah |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 61 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB-jaoturi versioon | 3.0 |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| HDCP | Jah |
| HDCP versioon | 1.4 |
| AC (toide) sisend | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Kaldenurk | -5 - 24 ° |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Toitekaabli pikkus | 1,5 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 539,9 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 219,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 518,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,8 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 539,9 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 57,2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 321,6 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,9 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 780 mm |
| Pakendi sügavus | 154 mm |
| Pakendi kõrgus | 392 mm |
| Pakendi kaal | 6,8 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 13 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 13,4 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Elektritarbimine (max) | 55 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |