Tootja: Samsung
Mudel: LC34J791WTRXZG
EAN: 8806092002180
Samsung C34J791WTR. Ekraani diagonaal: 86,4 cm (34"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung C34J791WTR 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikslit Quad HD LED Valge | €1127.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1500R |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| Mängurežiim | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Thunderbolt 3 portide hulk | 2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | Windows 10 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 7 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 10 cm |
| Kaldenurk | -14 - 22 ° |
| Pildi kuvamine pildis | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, Thunderbolt |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 808,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 309,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 516 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,7 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 80,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 16,7 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,3 cm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 39 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |