Tootja: Samsung
Mudel: LC24F390FHRXEN
EAN: 5704174962687
Samsung C24F390FHR arvutimonitor on suurepärane valik kõigile, kes otsivad kvaliteetset ekraani. 59,7 cm (23,5 tolli) vaatamisala muudab selle monitori piisavalt suureks mitme akna ja rakenduse jaoks korraga kasutamiseks. 1920 x 1080 piksliline resolutsioon pakub Full HD kujutisi, mis on tõeliselt silmapaistvad.
See monitor kasutab LCD-tehnoloogiat, tagades kiire reageerimisaja, 4ms, mis hoiab kiirelt liikuvad pildid teravad ja selged. 16:9 kuvasuhe annab laia vaatenurga, millel on muljetavaldav 178-kraadine horisontaal- ja vertikaalvaatenurk.
3000:1 kontrast suhe tagab rikkalikud värvid ja sügavad mustad toonid. Monitori VA paneelitüüp ja 1800R ekraanikõverus tagavad mugava vaatamiskogemuse minimaalse moonutusega.
Teiste omaduste hulka kuuluvad 72% värvigamma, HDMI- ja VGA-port, pakkides kaaluks 4,7 kg. See on saadaval ka atraktiivses mustas värvitoonis ja sellel on VESA paigaldusliides lihtsaks ja paindlikuks paigaldamiseks. Lisaks on see energiasäästlik, energiatõhususe klassiga E ja tavapärase energiatarbimisega 18 vatti.
Kokkuvõttes on Samsung C24F390FHR arvutimonitor suurepärase kujutise kvaliteedi ja muljetavaldava omaduste loeteluga, mis tagab nii töö kui ka mängimise jaoks immersiivse ja nauditava vaatamiskogemuse.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung C24F390FHR PC lamekuvar 59,7 cm (23.5") 1920 x 1080 pikslit Full HD LCD Must | €204.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 59,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1800R |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 59,8 cm |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Kvanttäppide värvitehnoloogia | Ei |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | Jah |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Mängurežiim | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | Ei |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audiosisend | Ei |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Ei |
| Kaldenurk | -2 - 22 ° |
| Pildi kuvamine pildis | Ei |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Ekvalaiseri funktsioon Black eQualizer | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 547,8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 206,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 418,2 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,3 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 547,8 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 87,6 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 326,3 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 618 mm |
| Pakendi sügavus | 394 mm |
| Pakendi kõrgus | 166 mm |
| Pakendi kaal | 4,7 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 18 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Integreeritud TV-tuuner | Ei |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ei |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | Ei ole toetatud |
| Jadaühendus | Ei |
| Sisse/välja taimer | Ei |
| Traadita laadimine | Ei |
| Samsung Magic Function | MagicBright, MagicUpscale |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |