Tootja: MSI
Mudel: PRO MP341CQW
EAN: 0824142295311
MSI Pro MP341CQW. Ekraani diagonaal: 86,4 cm (34"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: UltraWide Quad HD, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
MSI 34" LED - PRO MP341CQW | €299.95 |
|
www.topbiz.fr |
MSI Pro MP341CQW 34" UltraWide Quad HD Blanc | €337.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1500R |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3440 x 1440 |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,232 x 0,232 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 79,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,4 cm |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 116,25 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Jah |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| DVI-port | Jah |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2a |
| Audiosisend | Jah |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Valge |
| Esiraami värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaldenurk | -3,5 - 21,5 ° |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 809,3 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 237 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 469,5 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 980 mm |
| Pakendi sügavus | 187 mm |
| Pakendi kõrgus | 490 mm |
| Pakendi kaal | 10,3 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |