Tootja: MSI
Mudel: PRO MP242DE
EAN: 4719072752781
MSI Pro MP242DE. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 29,6 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 52,7 cm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 30 - 100 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 47 - 77 Hz |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -8 - 20 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 539,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 219,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 405,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,3 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 54 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4,8 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 32,3 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 635 mm |
| Pakendi sügavus | 164 mm |
| Pakendi kõrgus | 425 mm |
| Pakendi kaal | 4,9 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toite tüüp | Väline |