Tootja: MSI
Mudel: MAG 274QRF QD E2
EAN: 0824142333556
MSI MAG 274QRF QD E2. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Wide Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
MSI MAG 274QRF E2 - LED-Monitor | €269.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 64,56 - 266,4 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 180 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 69 cm |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB tüüp A, USB Type-B, USB tüüp-C |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| C-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| DVI-port | Ei |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Audiosisend | Ei |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | Jah |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 196,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 402,1 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,05 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 613,5 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 69,8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 362,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,95 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 847 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi kõrgus | 491 mm |
| Pakendi kaal | 13,3 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 26 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 36 kWh |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |