Tootja: LG
Mudel: 38WQ75C-W
EAN: 8806091386694
LG 38WQ75C-W. Ekraani diagonaal: 96,5 cm (38"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 1600 pikslit, HD tüüp: Quad HD+, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG 38WQ75C-W PC lamekuvar 96,5 cm (38") 3840 x 1600 pikslit Quad HD+ LCD Valge | €1158.54 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 96,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 1600 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD+ |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (maks) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 95 protsenti |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Liikumishägu vähendamine | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kujundusgraafika |
| Toote värv | Valge |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Saksa keel, Inglise keel |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal (koos jalaga) | 8,1 kg |
| Kaal (ilma aluseta) | 6,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 12,3 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 36 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 46 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 35,6 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |