Mudel: 35BN77CN-B
EAN: 8806091770271
LG 35BN77CN-B. Ekraani diagonaal: 88,9 cm (35"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
mts.ee |
LG 35BN77CN-B LED display 88,9 cm (35") 3440 x 1440 pikslit 4K Ultra HD Must | €496.81 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 88,9 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1800R |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 5000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,23 x 0,23 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 89 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Nutirežiimid | Kino, Tavaline, Standard, Ere |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 90 W |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| HDCP | |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Fototöötlus |
| Toote värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Sertifikaat | UL(cUL) EPA FCC-B CB |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 14 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 35 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, USB tüüp-C |
| Toiteadapter kuulub komplekti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 831,6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 252,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 622,8 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 10 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 831,6 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 94,1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 372,7 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1001 mm |
| Pakendi sügavus | 212 mm |
| Pakendi kõrgus | 571 mm |
| Pakendi kaal | 14,4 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 38,9 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 44,7 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-adapteri väljundpinge | 19.5 V |