Tootja: LG
Mudel: 34GN850-B
EAN: 8806091607966
LG 34GN850-B on 86,4 cm (34-tolline) lamekujuline PC-mängude monitor, mis pakub muljetavaldavat visuaalset kogemust. Ekraani eraldusvõime on 3440 x 1440 pikslit, mis tagab terava ja selge kujutise. UltraWide Quad HD tüüpi ekraan ning 21:9 kuvasuhe toetavad laia ekraanipilti ja muudavad mängud ja multimeedia elavamaks.
Monitori IPS-paneel tagab suurepärase vaatenurga nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, 178-kraadise vaatenurga, mis võimaldab teravat kujutist ka kaldenurga alt. Pikslitihedus on 0,233 x 0,233 mm, mis annab detailsed pildid ja teksti. Ekraan toetab 1,073 miljardit värvi, võimaldades täpset ja elutruud värviesitust.
LG 34GN850-B-l on kiire 1-ms reaktsiooniaeg, mis tagab sujuva liikumise ja vähendab häiritavat viivitust mängimise ajal. Ekraani maksimaalne värskendussagedus on 160 Hz, mis toob kaasa sujuvad ja teravad pildid toiminguterohketes stseenides.
Monitoril on mitmeid mugavusi, sealhulgas kõrguse reguleerimine ja kalde reguleerimine, mis võimaldavad kohandada ekraani vastavalt kasutaja eelistustele. VESA-paigaldusliidese abil saab monitori kergesti kinnitada seinale või muule sobivale alusele.
LG 34GN850-B-l on mitu ühendusvalikut, sealhulgas 2 HDMI-porti ja 1 DisplayPort, mis võimaldavad ühendada erinevaid seadmeid. Sisseehitatud USB-jaotur võimaldab mugavalt ühendada USB-seadmeid otse monitori.
Monitori energiatõhusus on klassifitseeritud G kategooriasse. Võimsustarve on tüüpiliselt 72 W, väljalülitatud režiimis 0,3 W ja ooterežiimis 0,5 W. Energiatarve 1000 tunni kohta on 36 kWh SDR-i ja 63 kWh HDR-i jaoks.
LG 34GN850-B on stiilse disainiga, musta värvi ja kumer ekraaniga, mis sobib suurepäraselt igasse mängulaua seadistusse. Monitori kaasas on komplektis HDMI-kaabel ja alus, mis võimaldab selle hõlpsalt paigaldada.
Kokkuvõttes pakub LG 34GN850-B suurepärast visuaalset kvaliteeti, täiustatud mängufunktsioone ning mitmeid mugavusi ja ühenduvusvalikuid, mis muudavad selle ideaalseks valikuks PC-mängude entusiastidele.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3440 x 1440 |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 160 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Värvigamma | 98 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must/punane |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 11 cm |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| LED-indikaatorid | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 819,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 312,2 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 464,1 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 81,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 10,4 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,2 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 979 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 521 mm |
| Pakendi kaal | 11,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 36 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 63 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 72 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |