Tootja: LG
Mudel: 32UQ85X-W.AEU
EAN: 8806091661067
LG 32UQ85X-W. Ekraani diagonaal: 80 cm (31.5"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
LG 32UQ85X-W PC lamekuvar 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD Valge | €806.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 80 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,182 x 0,182 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | Jah |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| C-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Power Delivery kuni | 90 W |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Valge |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Valgustatud stend | Ei |
| Hoidja värv | Hõbe |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 714,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 239,3 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 597,8 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 714,5 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 44,6 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 420,3 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 821 mm |
| Pakendi sügavus | 213 mm |
| Pakendi kõrgus | 507 mm |
| Pakendi kaal | 10,7 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 33 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 67 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 162 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 19.5 V |
| Toite tüüp | Väline |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -20 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| OSD-keelte arv | 16 |