Tootja: LG
Mudel: 31HN713D
EAN: 8806091090492
LG 31HN713D. Ekraani diagonaal: 78,7 cm (31"), Ekraani resolutsioon: 4200 x 2800 pikslit, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 3:2, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 78,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 4200 x 2800 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Puutetundlik ekraan | |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 1080 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 97 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 3 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| DisplayPort arv | 2 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Meditsiiniline |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 11 cm |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -15 - 15 ° |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, USB |
| Toiteadapter kuulub komplekti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 704,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 280 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 662,6 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 14 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 70,5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 8,32 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 50 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 10,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 978 mm |
| Pakendi sügavus | 277 mm |
| Pakendi kõrgus | 628 mm |
| Pakendi kaal | 21,5 kg |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 180 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |