Tootja: LG
Mudel: 29UM69G-B
EAN: 0719192609150
LG 29UM69G-B. Ekraani diagonaal: 73,7 cm (29"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1080 pikslit, HD tüüp: QXGA, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 73,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | QXGA |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 2560 x 1080 |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,263 x 0,263 mm |
| DDC/CI | |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99 protsenti |
| 3D-ühilduvus | |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Mängurežiim | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | UL (cUL), FCC-B, CE, EPA 7.0, |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kallutatav | |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Pildi kuvamine pildis | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Saksa keel, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Kreeka keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Poola, Portugali, Vene keel, Rootsi, Ukraina keel |
| OSD-keelte arv | 17 |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 702,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 204,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 415 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,5 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 70,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,38 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 32,8 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 812 mm |
| Pakendi sügavus | 403 mm |
| Pakendi kõrgus | 151 mm |
| Pakendi kaal | 7,6 kg |
| Pakendi materjal | Laiendatud polüstüreen (EPS) |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 26 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | |
| Muud funktsioonid | |
| Välise viimistluse tüüp | Läige |