Mudel: 27QN880P-B
EAN: 8806091984579
LG 27QN880P-B. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 65,6 cm |
| Pinna kõvadus | 3H |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 99 protsenti |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI, Võimsus, USB |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Toitekaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 404,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 613 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,7 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 613,5 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 45,4 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 363,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 690 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Pakendi kõrgus | 531 mm |
| Pakendi kaal | 11,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| USB-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | -280 - 280 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -25 - 25 ° |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 28 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 38 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 130 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |