Mudel: 27BQ65UB-B
EAN: 0195174066218
LG 27BQ65UB. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.alternate.es |
LG 27BQ65UB PC lamekuvar 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must | €354.00 |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,155 x 0,155 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68 cm |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 95 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Power Delivery kuni | 90 W |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| HDCP | Jah |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kontor |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Kaldenurk | -5 - 25 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 234,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 545,7 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,9 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 613,5 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 63 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 363,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 695 mm |
| Pakendi sügavus | 197 mm |
| Pakendi kõrgus | 549 mm |
| Pakendi kaal | 10,3 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 25 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 38 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 40 W |
| Elektritarbimine (max) | 140 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 230 V |