LG 27BQ65UB PC lamekuvar 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must
Tootja: LG
Mudel: 27BQ65UB-B
EAN: 0195174066218
LG 27BQ65UB. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Kauplus Pealkiri Hind
www.topbiz.fr
www.topbiz.fr
LG 27BQ65UB 27" LED 4K Ultra HD 5 ms Noir €385.57
eltek.lv
eltek.lv
ecomp.lt
ecomp.lt
LG 27BQ65UB computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black €392.71
www.pc21.fr
www.pc21.fr
LG 27BQ65UB PC lamekuvar 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must €393.70
www.sotel.de
www.sotel.de
arvutitark.ee
arvutitark.ee
LG 27BQ65UB PC lamekuvar 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must €397.10
LG 27BQ65UB PC lamekuvar 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must €404.04
Meie kasutajate tagasiside toote kohta
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
Loading chart...
Tooteinfo
Toimimine
NVIDIA G-SYNC Ei
AMD FreeSync Ei
Võbelust ärahoidev tehnoloogia Jah
Ekraan
Ekraani diagonaal 68,6 cm
Ekraani resolutsioon 3840 x 2160 pikslit
Loomulik kuvasuhe 16:9
Ekraani tehnoloogia LED
Puutetundlik ekraan Ei
HD tüüp 4K Ultra HD
Paneeli tüüp IPS
Ekraani heledus (tavaline) 300 cd/m²
Reaktsiooniaeg 5 ms
Ekraani kuju Lame
Kontrastsustase (tüüpiline) 1000:1
Vaatenurk, horisontaalne 178 °
Vaatenurk, vertikaalne 178 °
Ekraani värvide arv 1,07 miljard värvi
Pikslitihedus 0,155 x 0,155 mm
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) 68 cm
HDR-toega Jah
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia High Dynamic Range 10 (HDR10)
RGB-värviruum DCI-P3
Värvigamma 95 protsenti
Pesad & liidesed
Sisseehitatud USB-jaotur Jah
USB A-tüüpi allavooluportide arv 2
USB C-tüüpi allavooluportide arv 1
USB Power Delivery Jah
USB Power Delivery kuni 90 W
HDMI Jah
HDMI-portide arv 1
HDMI-versioon 2.0
DisplayPort arv 1
DisplayPort versioon 1.4
Kõrvaklapi väljund Jah
HDCP Jah
HDCP versioon 2.2
Disain
Turu positsiooneerimine Kontor
Toote värv Must
Multimeedia
Sisseehitatud kõlar(id) Jah
Sisseehitatud kaamera Ei
Kõlarite arv 2
RMS-nimivõimsus 6 W
Ergonoomika
VESA paigaldamine Jah
VESA-paigaldusliidesed 100 x 100 mm
Kõrguse reguleerimine Jah
Kõrguse reguleerimine 15 cm
Pöörlemistelg Jah
Kaldenurk -5 - 25 °
Ekraanikuva (OSD) Jah
Pakendi sisu
Kaasas alus Jah
Kaablid kaasa arvatud Vahelduvvool, USB
Kaal ja mõõtmed
Laius (koos alusega) 613,5 mm
Sügavus (koos alusega) 234,9 mm
Kõrgus (koos alusega) 545,7 mm
Kaal (koos jalaga) 7,9 kg
Laius (ilma aluseta) 613,5 mm
Sügavus (ilma aluseta) 63 mm
Kõrgus (ilma aluseta) 363,5 mm
Kaal (ilma aluseta) 5,2 kg
Pakendi andmed
Pakendi laius 695 mm
Pakendi sügavus 197 mm
Pakendi kõrgus 549 mm
Pakendi kaal 10,3 kg
Võimsus
Energiatõhususe klass (SDR) F
Energiatõhususe klass (HDR) G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta 25 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta 38 kWh
Võimsustarve (tüüpiline) 40 W
Elektritarbimine (max) 140 W
Võimsustarve (väljalülitatud) 0,3 W
AC-sisendpinge 100 - 230 V