Tootja: Lenovo
Mudel: 61BCMAR6EU
EAN: 0191927065842
Lenovo ThinkVision T24v. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 6 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo ThinkVision T24v 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Must | €749.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 832 x 624, 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1440 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| SmartResponse | 4 ms |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 52,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 29,6 cm |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | VESA DDC2B/CI ISO 9241-307 FCC Class B TCO Displays 7.0 TCO Certified Edge 2.0 WEEE RoHS |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 30 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 8 |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, HDMI, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 54 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 26,2 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 50 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,07 kg |
| Raami laius (külg) | 2 mm |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 45 W |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |