Tootja: Lenovo
Mudel: 61F6MAT2EU
EAN: 0194632186987
Lenovo ThinkVision T23i-20 on uskumatult võimekas 23-tolline Full HD LED-kuvar, mis tagab kirkad ja detailsed pildid ekraanil. Tänu vaatenurga laiusele nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, võimaldab see monitor teile mugava ja immersiivse vaatamiskogemuse mistahes vaatenurgast. Kuvari W-LED tagaside tagab ühtlase heleduse kogu ekraanil, mille heledus on 250 cd/m². Tänu sellele on ekraan ideaalne nii mängimiseks kui ka videote vaatamiseks tänu kiirele 6 ms reageerimisajale ja ekraani värskendussagedusele 60 Hz.
Lenovo ThinkVision T23i-20 erineb teistest samalaadsetest monitoridest ka tänu ergonoomiliste funktsioonide rohkusele, nagu kaabliluku pesa, kõrguse reguleerimine, kalde reguleerimine ja VESA paigaldusliidesed. Monitoril on ka OSD-funktsioon, mis võimaldab teil lihtsalt reguleerida seadeid ja konfiguratsioone vastavalt oma vajadustele. HDMI, DisplayPort ja VGA portide kõrval on monitoril ka sisseehitatud USB-porte mugava seadmete ühendamiseks.
Monitor on energiatõhususe klassis C ja tarbimine 1000 tunni kohta on ainult 11 kWh. Tänu sertifikaatidele, sealhulgas CCC, TCO, TCO Edge ja TÜV, on Lenovo ThinkVision T23i-20 keskkonnasõbralik ja energiatõhus valik. Harmonized System (HS) koodiks on 85285210. Üldiselt on Lenovo ThinkVision T23i-20 usaldusväärne ja tootlik 23-tolline kuvar, mis tagab tipptasemel visuaalse kogemuse ja kasutajasõbralikud funktsioonid nii isiklikul kui ka professionaalsel kasutusel.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 58,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 4 ms |
| Pikslitihedus | 0,265 x 0,265 mm |
| Pikslite tihedus | 95,78 punkti tolli kohta |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 50,9 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 28,6 cm |
| NTSC ulatus (tavaline) | 75 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Raven Black |
| Esiraami värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | CCC, TCO, TCO Edge, TÜV |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 35 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 8 |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 521,8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 200 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 554,3 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,59 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 52,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4,48 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 31,6 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,32 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 599 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 387 mm |
| Pakendi kaal | 7,5 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | C |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 11 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 14,5 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |