Tootja: Lenovo
Mudel: 62A6RAT3EU
EAN: 0195235918494
Lenovo ThinkVision Creator Extreme. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 6 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 620 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1100:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 3000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 4 ms |
| Pikslitihedus | 0,155 x 0,155 mm |
| Pikslite tihedus | 163 punkti tolli kohta |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR) 1000, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 100 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| Ülesvooluportide arv | 2 |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| C-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Audioväljund | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CCC RoHS TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 13,5 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 35 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 593,8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 234,1 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 613,1 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 10,8 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 613,1 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 53,7 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 359,7 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6,55 kg |
| Raami laius (külg) | 2 mm |
| Raami laius (ülemine) | 2 mm |
| Raami laius (alumine) | 1,6 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 758 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 493 mm |
| Pakendi kaal | 13,5 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 70 W |
| Elektritarbimine (max) | 270 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |