Tootja: Lenovo
Mudel: 66C9UAC1EU
EAN: 0195477678941
Lenovo L32p-30 on kvaliteetne 80 cm (31,5 tolli) lamekuvar, mis pakub muljetavaldavat 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD eraldusvõimet. See LED-tehnoloogiaga ekraan tagab suurepärase kujutise teravuse ja selguse.
Ekraanil on lai vaatenurk nii horisontaalselt kui vertikaalselt - 178 kraadi, võimaldades sul mugavalt vaadata sisu erinevatest vaatenurkadest. Samuti on ekraani heledus 350 cd/m² ning kontrastsustase 1000:1, pakkudes eredat ja selget pilti.
Lenovo L32p-30 on varustatud IPS-paneeliga, mis tagab elava ja täpse värvigamma ning stunning 1,07 miljardi värvi kuvamise. Selle 4K Ultra HD lahutusvõime ja 90% värvigamma annavad tõetruu ja kirkavärvilise kogemuse.
Lisaks suurepärasele pildikvaliteedile pakub Lenovo L32p-30 kasutusmugavust ka funktsionaalsusega. See lamekuvar on varustatud kvaliteetsete sisseehitatud kõlaritega, et saaksid nautida täielikku helielamust ilma välise helisüsteemita.
Ekraani ergonoomilisus on samuti tähtis, mistõttu Lenovo L32p-30 on varustatud kalde reguleerimisega, võimaldades sul leida ideaalse vaatenurga ja tagades mugavuse pikemateks töötundideks. Ühenduvuse osas pakub see lamekuvar HDMI, DisplayPort, ja USB-ühenduspesasid, mis võimaldavad ühendada erinevaid seadmeid.
Kokkuvõttes on Lenovo L32p-30 ideaalne valik neile, kes otsivad kvaliteetset ja suurepärase eraldusvõimega lamekuvarit. Tänu oma muljetavaldavatele omadustele ja funktsionaalsusele sobib see suurepäraselt nii kontorisse kui ka koju, tagades silmale nauditava vaatamiskogemuse.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 80 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 3000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 4 ms |
| Pikslitihedus | 0,182 x 0,182 mm |
| Pikslite tihedus | 140 punkti tolli kohta |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 71,4 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 42,4 cm |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 90 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB tüüp-C |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| USB Power Delivery kuni | 75 W |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Raven Black |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Hõbe |
| Sertifikaat | TÜV Rheinland Eye Comfort, CCC, Tier 2 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Kaldenurk | -5 - 22 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, USB C-tüübi üleminek USB C-tüübile |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 714,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 206,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 523 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,8 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 71,4 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5,62 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 42,4 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6,8 kg |
| Raami laius (külg) | 2 mm |
| Raami laius (ülemine) | 2 mm |
| Raami laius (alumine) | 2,31 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 527 mm |
| Pakendi sügavus | 820 mm |
| Pakendi kõrgus | 188 mm |
| Pakendi kaal | 10,4 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 40 W |
| Elektritarbimine (max) | 150 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |